wf-fakir.com.pl

Biznes IT Marketing Finanse

Jak założyć kartę paliwową
Biznes

Jak założyć kartę paliwową jako działalność jednoosobowa?

Optymalizacja kosztów prowadzenia firmy to priorytet każdego przedsiębiorcy, również prowadzącego jednoosobową działalność. A co z tankowaniem samochodów służbowych? 

Dzięki karcie paliwowej zyskasz wyjątkowe oszczędności oraz wygodę i elastyczność w zarządzaniu swoją flotą. Jak ją założyć prowadząc jednoosobową działalność?

Oszczędzaj na każdym litrze paliwa

Zanim założysz kartę paliwową, poznaj korzyści, jakie czekają na Ciebie dzięki temu niewiarygodnemu narzędziu. Karta ta to klucz do realnych oszczędności na tankowaniu. Wysokość uzyskanego dzięki niej rabatu zależy od miesięcznych zakupów firmy, a im więcej tankujesz, tym więcej zyskujesz. Dodatkowo dostajesz do swojej dyspozycji innowacyjne rozwiązanie (jak np. w przypadku firmy flotex.pl) – listę cen paliw aktualizowaną co 24 godziny. Pozwala Ci ona zawsze korzystać z konkurencyjnych cen benzyny i oleju napędowego.

Wygoda i kontrola nad wydatkami

Karty paliwowe dla działalności jednoosobowych, średnich przedsiębiorstw, czy dużych działają dokładnie tak samo, czyli w systemie pre-paid, co daje Ci pełną kontrolę nad wydatkami związanymi z paliwem i kosztami eksploatacyjnymi samochodów, takich jak zakup olejów silnikowych, płynów chłodniczych czy płynów do spryskiwaczy. Transakcje odbywają się bezgotówkowo na ponad 4 000 stacjach w Polsce. Możliwość wnoszenia opłat za autostrady A1, A2 i A4 sprawia, że wszystkie wydatki związane z pojazdem są zgrupowane na jednej fakturze zbiorczej. Firma FLOTEX POLSKA oferuje np. trzy rodzaje kart paliwowych: kartę na numer rejestracyjny, kartę imienną oraz kartę wydaną na firmę.

Prosta i szybka procedura zakładania karty paliwowej

Dzięki innowacyjnemu systemowi przedpłaconemu FLOTEX POLSKA stawia na prostotę i szybkość w procesie wnioskowania o karty paliwowe dla działalności jednoosobowych. We Flotex wyeliminowali uciążliwe formalności, co oznacza, że nie musisz martwić się o gwarancje bankowe czy skomplikowane depozyty.

Procedura jest intuicyjna i dostosowana do potrzeb przedsiębiorców, zwłaszcza tych prowadzących jednoosobową działalność. Wypełnienie wniosku online o wydanie i używanie kart paliwowych to kwestia kilku chwil.

Kiedy formalności są załatwione, możesz spodziewać się, że Twoje karty paliwowe dla małych firm dotrą w imponująco krótkim czasie – zaledwie do 10 dni roboczych. To oznacza, że szybko zaczniesz korzystać z możliwości bezgotówkowego tankowania na stacjach ORLEN, BP, Shell, MOYA oraz AMIC.

FLOTEX POLSKA stawia na efektywność, zapewniając Ci nie tylko oszczędności, ale również minimalny nakład formalności przy zakładaniu kart paliwowych. Dzięki temu możesz skoncentrować się na prowadzeniu swojej jednoosobowej firmy, mając pewność, że zarządzanie flotą będzie równie łatwe, co korzystanie z ich kart.

Materiał zewnętrzny