WF-Mag - program magazynowy

Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo - wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

WF-Mag - program magazynowyWbudowany moduł zamówień pozwala na sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi, a moduł rozrachunków i dokumentów finansowych, zapewnia rozliczanie i kontrolę stanu płatności w oparciu o raporty kasowe i bankowe. Program magazynowy linii PRESTIŻ przystosowany jest do obsługi transakcji wewnątrzwspólnotowych oraz transakcji walutowych (sprzedaż/zakup, cenniki walutowe). Dodatkowo w tej linii system magazynowy WF-Mag zawiera moduł produkcji pozwalający na sprawną kompletację produktów z użyciem zamienników oraz moduł CRM - prosty w obsłudze mechanizm umożliwiający rejestrację zadań oraz zarządzanie relacjami z klientem.

WF-Mag dla Windows (SQL) jest funkcjonalną kontynuacją, dobrze znanej na polskim rynku, wersji DOS-owej programu magazynowego. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych, bogatych doświadczeń firmy Asseco WAPRO, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Nowa wersja programu jest w pełni zintegrowana i kompatybilna ze środowiskiem oraz interfejsem Microsoft Windows. Może pracować pod kontrolą Windows 98, 2000, ME, XP, Vista, 2003 Server, Windows 7 maksymalnie wykorzystując zalety tych systemów operacyjnych.

Program magazynowy WF-Mag jest częścią szerokiej gamy aplikacji dostarczanych przez Asseco WAPRO, a służących do zarządzania przedsiębiorstwem. Zwracamy szczególnie uwagę na możliwość integracji i wymiany danych z innymi elementami systemu. WF-Mag jako program magazynowo handlowy pozwala na expotr/import danych pomiędzy:

Więcej informacji na temat możliwości integracji programu magazynowego WF-Mag znajduje się tutaj.