WF-FaKiR - system księgowy

WF-FaKir dla Windows jest programem przeznaczonym do prowadzenia pełnej księgowości (księga handlowa) w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Może być również z powodzeniem stosowany w jednostkach budżetowych. Program do pełnej księgowości charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania. Skutecznie wspomaga prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ułatwia analizę wyników finansowych firmy.

Oprogramowanie finansowo-księgowe do prowadzenia pełnej księgowości WF FaKir charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, niezwykle przejrzystą i prostą obsługą oraz łatwą i szybką instalacją. Dzięki ogromnym możliwościom konfiguracji WF Fa-Kir jest programem, który bardzo łatwo i szybko można dostosować do specyfiki prowadzonej działalności. Z roku na rok program do prowadzenia pełnej księgowości WF FaKir zdobywa coraz więcej nowych, zadowolonych użytkowników.


WF-FaKir dla Windows - system księgowyWF-FaKir dla Windows to program do pełnej księgowości i rachunkowości, umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków. W każdym momencie system ksiegowy umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszelkich zgromadzonych informacji, przy czym zakres i układ wyświetlanych danych może być precyzyjnie określony przez użytkownika, a w razie potrzeby także zapisany w postaci definiowalnych filtrów i ustawień własnych. Użytkownik może ponadto określić i zapamiętać szereg parametrów związanych z pracą samej aplikacji. WF-FaKir jest pod tym względem bardzo elastyczny - użytkownik ma wpływ na szereg opcji związanych zarówno ze stroną merytoryczną działania programu (algorytmy) jak i jego wyglądem. Pozwala to na dostosowanie programu do specyfiki działania firmy jak i osobistych preferencji. Dostęp do wspomnianych wyżej opcji, jak również do danych gromadzonych w programie jest precyzyjnie kontrolowany przy pomocy wielowymiarowego systemu uprawnień.


WF-FaKir dla Windows jest funkcjonalną kontynuacją dobrze znanej, obecnej na polskim rynku od kilku lat, wersji DOS-owej programu do księgowania. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Program do pełnej księgowości WF Fa-KiR jest w pełni kompatybilny ze środowiskiem i interfejsem Microsoft Windows - pracuje pod kontrolą Windows 95, 98, 2000, NT, ME, XP, Vista, 7 maksymalnie wykorzystując zalety każdego z tych systemów operacyjnych.

Program księgowy WF Fa-Kir, integruje się z innymi produktami Asseco WAPRO, np. WF-Mag - program magazynowy, WF-GANG - program kadrowy, WF-bEST - ewidencja środków trwałych.